reklama
reklama
6. 12. 2018 | poslední aktualizace: 6. 12. 2018  10:45
Antoš řídí strategické inovace společnosti Trask solutions

Jan Antoš Executive Directorem zodpovědným za strategické inovace společnosti Trask solutions

Do nově vytvořené pozice Executive Director pro oblast strategických inovací technologické a konzultační společnosti Trask solutions byl jmenován Jan Antoš. Rozšíření představenstva firmy tak zdůrazňuje zaměření Trasku na pomoc se změnami, které souvisí se současnou digitální transformací.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ředitel | ICT | software | inovace
Jan Antoš, Executive Director zodpovědný za strategické inovace společnosti Trask solutions
Jan Antoš, Executive Director zodpovědný za strategické inovace společnosti Trask solutions
autor: Trask solutions

Jan Antoš působí ve společnosti Trask již 18 let. Nastupoval původně jako vývojář, ale rychle se posunul do role architekta a konzultanta, posledních 10 let pak působí v managementu firmy. Účastnil se velkých transformačních programů např. ve společnostech GE Money Bank (dnes Moneta Money Bank), Raiffeisenbank či ŠKODA AUTO. Postupně si v projektech prošel všechny české banky a několik společností z oblastí pojišťovnictví, telco a utilit. V poslední době se věnoval inovacím především v oblasti digital banking.

„Naším hlavním cílem je provádět zákazníky změnou, kterou přináší postupná digitální transformace všech odvětví. Proto posilujeme svou schopnost rozumět businessu a přinášet do něj inovace. V kombinaci se stabilitou Trasku coby špičkové technologické firmy jsme pak schopní business inovace založené na moderních technologiích poskytnout našim zákazníkům a pomáhat jim tak v cestě za úspěchem,“ uvádí Jan Antoš. „Změna se ale nevyhýbá ani Trasku, a proto i my přizpůsobujeme náš model fungování, abychom dokázali obstát v době prudké IT revoluce. A mou rolí bude touto změnou Trask provést – chceme klientům ukázat, že IT systémy jsou nedílnou součástí každého podnikání.“

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama