reklama
reklama
2. 12. 2018 | poslední aktualizace: 10. 12. 2018  17:05

Johnatan Smith a Jason Minnis nastoupili do společnosti Yieldigo

Do společnosti Yieldigo, která se zabývá cenovou optimalizací pro obchodní řetězce supermarketů, lékáren a drogerií přišli Johnatan Smith a Jason Minnis. Oba mají více, než 30 leté zkušenosti z oboru maloobchodu pro velké světové značky jako Marks&Spencer, KPMG, Tesco nebo Sainsbury´s. Yieldigo svůj softwarový produkt založený na matematických modelech a užití umělé inteligence představila v roce 2016.
-rkp
Čtěte více o: personálie | obchod | software
Johnatan Smith zcela vlevo a Jason Minnis třetí zleva.
Johnatan Smith zcela vlevo a Jason Minnis třetí zleva.
autor: Yieldigo

Johnatan Smith se do České republiky přestěhoval v roce 2011 kvůli působení na pozici CEO české větve společnosti Marks and Spencer. Pro společnost KPMG pak řídil transformační projekty v Holandsku nebo Irsku. Dohromady má víc, než 30 let zkušeností s oborem maloobchodu. Pro Yieldigo bude na pozici Advisory Board Member řešit obchodní globální obchodní strategii s mezinárodním přesahem.

Johnatan Smith ke svému příchodu do společnosti říká: “Když jsem poprvé poznal majitele Yieldiga, okamžitě jsem si uvědomil, že jsem potkal velice talentované lidi. Nástroj, který Yieldigo vyvíjí doslova mění poměry optimalizace cen v oboru prodeje. Je mi ctí, že mohu přispět svou zkušeností v Advisory Boardu k rozvoji globální strategie společnosti.”     

Jason Minnis má za sebou ve své 30 leté kariéře působení pro dva největší britské obchodní řetězce Sainsbury´s a Tesco. Pro Tesco pracoval v deseti zemích Evropy a Asie a provedl ho zde transformací v globální značku. Poté se pustil do podnikání v prodeji videoher a poskytování cloudových služeb. V Yieldigu bude působit na pozici Business Developement Consultant a bude se starat o rozvoj obchodu především v Západní Evropě.

“Jsem doslova nadšený příležitostmi, které evropským obchodním řetězcům pomáhají optimalizovat ceny a zvyšovat tak prodeje a profit. Práci pro tým Yieldiga vnímám jako přirozené vyústění svých dosavadních zkušeností. Jak mi vždycky říkal můj bývalý šéf: Čekají nás vzrušující časy! Nikdy to podle mě nebyla pravda víc, než teď.” dodává ke své nové pozici Jason Minnis.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama