reklama
reklama
1. 12. 2018 | poslední aktualizace: 1. 12. 2018  14:17

Jan Vacek výkonným ředitelem ZG Lighting Czech Republic

Skupina Zumtobel Group, přední společnost v oblasti komplexního řešení osvětlení, jmenovala Jana Vacka do funkce výkonného ředitele pro Českou republiku. Zumtobel Group se specializuje na inovativní světelná řešení, komponenty a související služby, na českém trhu nabízí profesionální osvětlení značek Thorn a Zumtobel. Jan Vacek se ředitelem ZG Lighting Czech Republic stává po více než 10 letech svého působení ve firmě.
-rkp
Jan Vacek, výkonný ředitel ZG Lighting Czech Republic
Jan Vacek, výkonný ředitel ZG Lighting Czech Republic
autor: ZG Lighting

Jan Vacek studoval elektrotechniku na Českém vysokém učení technickém v Praze a Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě. Ke skupině Zumtobel se připojil v roce 2008 jako projektový manažer pro klíčové zákazníky. Později vedl tým manažerů pro klíčové zákazníky jak v České republice, tak i na Slovensku. Následně zastával pozici obchodního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku. Ve volném čase se Jan nejraději věnuje rodině, sportu a cestování.

„Pověření řízením Zumtobel Group v České republice je pro mě velká čest a zároveň výzva. Během následujících tří let chci upevnit naši pozici lídra na trhu a za pomoci silného týmu každoročně dosahovat udržitelného růstu obratu. Mým cílem je zvýšit tržní podíl na 25 procent a stát se volbou číslo jedna pro architekty, developery i investory,“ říká Jan Vacek ke svému jmenování.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama