reklama
reklama
1. 12. 2018 | poslední aktualizace: 1. 12. 2018  12:51

Markéta Vrbasová a Jan Jelen rozšířili tým průmyslových nemovitostí společnosti BNP Paribas Real Estate

Další dvě posily získala do svých řad tuzemská kancelář mezinárodní poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate. Tým průmyslových nemovitostí, který vede Dušan Drábek, rozšířila jako Associate Director Markéta Vrbasová. Jan Jelen pak nastupuje jako Junior Consultant. Nové personální akvizice souvisejí se snahou posílit pozici na trhu výrobních a skladových nemovitostí v České republice a na Slovensku.
-rkp
Markéta Vrbasová, Associate Director společnosti BNP Paribas Real Estate
Markéta Vrbasová, Associate Director společnosti BNP Paribas Real Estate
autor: Pavel Ovsik

Markéta Vrbasová se na realitním trhu pohybuje od roku 2004. Během svého působení získala cenné zkušenosti v developerské společnosti P3 Logistic Parks, kde zastávala pozici European Business Development Manager. Zde se starala o rozvoj byznysu a mezinárodní pronájmy. Před nástupem do P3 Logistics Parks pracovala jako manažerka pronájmů. Specializuje se na vyjednávání smluvních podmínek, koordinaci pronájmů a marketing.

Soustavné zvyšování úrovně péče o stávající i potenciální klienty mezi vlastníky, developery a nájemci bude úkolem Markéty Vrbasové. S tím souvisí rovněž rozšiřování služeb a zlepšování nabídky BNP Paribas Real Estate.

"Potenciál českého logistického a průmyslového trhu je obrovský. Vidíme mimořádné příležitosti, a proto se snažíme o vytvoření týmu specialistů. K nim Markéta Vrbasová nesporně patří a z toho titulu bude pro nás i naše klienty značnou posilou," konstatuje Erik Drukker, výkonný ředitel BNP Paribas Real Estate pro střední a východní Evropu.

To potvrzuje rovněž Dušan Drábek, jehož tým Markéta posílila: "Od první chvíle si zakládáme na maximální podpoře našich klientů a péči o ně. Markétiny znalosti realitního trhu a mezinárodní praxe jsou velkou výhodou, na které chceme stavět."

V plnění náročných úkolů pro tuzemské i mezinárodní klienty bude Markétě pomáhat z pozice juniorského konzultanta Jan Jelen.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama