reklama
reklama
30. 11. 2018 | poslední aktualizace: 1. 12. 2018  11:52

Libor Adamec výkonným ředitelem Advokátní kanceláře KF Legal

Vedení Advokátní kanceláře KF Legal posílil Libor Adamec, který zde zastává novou pozici výkonného ředitele. Rozšíření vrcholného managementu si vyžádal rychlý růst právní společnosti. Libor Adamec jako výkonný ředitel zužitkuje své zkušenosti z manažerského poradenství, řízení změn ve velkých společnostech a naplno využije také svou hlubokou znalost finančního sektoru. V minulosti pracoval například pro finanční skupiny ČSOB/KBC Group a ČS/Erste Group.
-rkp
Libor Adamec, výkonný ředitel Advokátní kanceláře KF Legal
Libor Adamec, výkonný ředitel Advokátní kanceláře KF Legal

Libor Adamec má na pozici výkonného ředitele v KF Legal na starosti kompletní ekonomické, personální, provozní a marketingové řízení. Věnuje se také poradenství partnerům společnosti ve všech zmíněných oblastech.

„Jak se náš tým postupně rozrůstal, dospěli jsme spolu s partnery k přesvědčení, že si tato dynamická fáze života naší firmy vyžaduje změnu stylu řízení. Rozhodli jsme se angažovat profesionála, který by nejen uvolnil kapacity nás společníků od provozních záležitostí, ale zejména nám pomohl s finančním plánováním, s personálními záležitostmi či marketingem. Z toho, že budeme vnitřně efektivní, budou nepochybně profitovat i naši klienti,“ vysvětluje Jan Kořán, společník Advokátní kanceláře KF Legal.

Libor Adamec vystudoval ekonomiku a management na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, kde absolvoval také doktorské studium a následně vyučoval strategické řízení. Před vstupem do Advokátní kanceláře KF Legal získával zkušenosti s podporou top managementu ve finančnictví, pojišťovnictví, kde se rovněž podílel na konkrétních strategických rozvojových a transformačních projektech, a to od jejich návrhu, až po implementaci.

Ve volném čase se věnuje rodině, charitativním projektům a rád cestuje. Je ženatý a má syna.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama