reklama
reklama
26. 11. 2018 | poslední aktualizace: 26. 11. 2018  10:38

Daniel Blažek šéfem marketingu společnosti Invia

Cestovní agentura Invia má novou posilu. Na pozici Chief Marketing Officer pro Česko, Slovensko i Maďarsko nastoupil Daniel Blažek. Pro novou pozici si přináší zkušenosti z mediální i obchodní sféry.
-rkp
Daniel Blažek, Chief Marketing Officer pro Česko, Slovensko i Maďarsko společnosti Invia
Daniel Blažek, Chief Marketing Officer pro Česko, Slovensko i Maďarsko společnosti Invia
autor: Invia.cz

Daniel Blažek na pozici marketingového ředitele cestovní agentury Invia nahradil Michala Tůmu, který se nedávno stal ředitelem celé společnosti. V cestovní agentuře Invia bude mít na starosti kompletní marketingovou strategii společnosti.

„Rád bych se zaměřil především na rozvoj výkonnostního marketingu. Myslím, že Invia má zákazníkům co nabídnout, proto se moc těším na nové výzvy,“ uvedl Daniel Blažek.

„Daniel má za sebou celou řadu zkušeností z oboru, jsme tak moc rádi, že naši nabídku přijal a věříme, že se stane platným členem našeho týmu a přinese do něj nové nápady a nadšení,“ komentuje ředitel cestovní agentury Invia Michal Tůma.

Daniel Blažek působil v minulosti například v mediální skupině Mafra a Seznam.cz. Naposledy pak pracoval jako marketingový a obchodní ředitel nákupního rádce Heureka.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama