reklama
reklama
13. 11. 2018 | poslední aktualizace: 17. 11. 2018  10:01

Jan Samko, Michal Heisig, Jiří Libánský a Petr Fryš posílili vedení vydavatelství Czech News Center

Vydavatelství Czech News Center oznámilo obsazení čtyř manažerských pozic. On-line inzerci bude řídit bývalý obchodní ředitel Seznamu Michal Heisig. Digitální aktivity povede Petr Fryš, který se v Seznamu zaměřoval na rozvoj videoreklamy. Manažerem placeného obsahu se stal Jiří Libánský (dosud TV Nova, kde se věnoval mj. platformě Voyo). A mediální dům našel také nového marketingového ředitele. Po nedávném odchodu Pavlíny Louženské se této pozice od prosince ujme Jan Samko, bývalý marketingový šéf Alzy nebo Datartu.
-rkp
Jan Samko
Jan Samko
autor: HN – Matej Slávik

Jan Samko se více než 15 let věnuje marketingu, strategii značek, e-commerce a omnichannel platformám. Kromě digitálních platforem má zkušenosti z retailu. Začínal v roce 2002 v Alze jako manažer e-shopu, následně od roku 2005 do roku 2012 zastával funkci marketingového ředitele. V letech 2012–2014 byl brand managerem komerčních serverů v Seznamu, poté až do letoška působil jako marketingový ředitel a člen představenstva Datartu.

Michal Heisig se prodeji on-line reklamy začal věnovat v roce 2002 v někdejším mediazastupitelství MIA (Český Telecom). O dva roky později přešel do Seznamu do oddělení pro klíčové zákazníky. V letech 2009–2017 byl obchodním ředitelem Seznamu. Letos se věnoval rozvoji a stabilizaci globálního obchodního týmu Estheticon.com se zaměřením na prodej on-line reklamy především klientům z oblasti estetické a plastické chirurgie.

Petr Fryš se on-line médii zabývá od roku 2001 jak na straně vydavatelů, tak na straně agentur (NetCentrum, Beyond Interactive). V letech 2011–2017 působil v Seznamu, kde se věnoval obchodně-produktovému rozvoji videoreklamy, mobilní reklamy, nestandardních reklamních formátů a cílené reklamy. Naposledy vedl digitální oddělení agentury Fuse, která v rámci Omnicom Media Group vytváří pro klienty nestandardní obsahové projekty na míru.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama