reklama
reklama
17. 11. 2018 | poslední aktualizace: 17. 11. 2018  09:35

Lars Kufall Beck finančním ředitelem skupiny Saxo Bank

Na pozici globálního finančního ředitele (CFO) Saxo Bank byl jmenován Lars Kufall Beck. Jeho přímým nadřízeným bude Steen Blaafalk, globální finanční a kontrolní ředitel (GFR). Odpovědný ve své nové roli bude Kufall Beck za veškeré záležitosti týkající se financí skupiny Saxo Bank a bude mít dohled nad regionálními finančními odděleními, obchodním plánováním a analýzou. Ve funkci CFO nahradí Rasmuse Lunda, který odchází na místo finančního ředitele kodaňského letiště.
-rkp
Lars Kufall Beck, finanční ředitel skupiny Saxo Bank
Lars Kufall Beck, finanční ředitel skupiny Saxo Bank
autor: Thomas Carlgren

Lars Kufall Beck během své více než patnáctileté kariéry pracoval na několika manažerských pozicích v oblasti financí. Do Saxo Bank přišel ze skupiny ISS, kde naposled pracoval jako regionální CFO skupiny pro kontinentální Evropu a předtím strávil více než 3 roky jako regionální CFO skupiny pro severský region. Dva roky také vedl oddělení řízení rizik.

Před svým příchodem do ISS pracoval 3 roky jako senior manažer pojistného oddělení společnosti Deloitte Consulting a předtím byl hlavním pojistným odborníkem dánské společnosti Re Underwriting Agencies.

Lars má hluboké mezinárodní zkušenosti a dobře rozumí legislativě, řízení rizik, financím a finančním instrumentům, což z něj činí ideální osobu, která dokáže společnost posunout dál. Pozice globálního CFO je v Saxo Bank klíčová, bude důležitým partnerem a poradcem výkonného týmu vedení banky,“uvedl ke jmenování Steen Blaafalk.

Lars Kufall Beck má bakalářský titul v oboru financí a magisterský titul v oboru pojišťovnictví na Copenhagen Business School. Dále získal certifikát CFA (Chartered Financial Analyst).

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama