reklama
reklama
17. 11. 2018 | poslední aktualizace: 17. 11. 2018  09:17

Janka Brezániová posílila tým Corporate advokátní kanceláře Taylor Wessing

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha rozšiřuje své řady a posiluje tým o advokátku Janku Brezániovou. Bude se orientovat především na poskytování právního poradenství v oblastech korporátního a pracovního práva, včetně ochrany osobních údajů, ve kterých má poměrně významné zkušenosti.
-rkp
Janka Brezaniová, senior associate v advokátní kanceláři Taylor Wessing Praha
Janka Brezaniová, senior associate v advokátní kanceláři Taylor Wessing Praha
autor: Stojanikova Klara

Janka Brezániová (41)přichází do advokátní kanceláře Taylor Wessing z advokátní kanceláře JŠK, kde pracovala na pozici senior associate. Zkušenosti si přináší také z velkých mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala na poskytování poradenství velkým korporacím. Spolupracovala s mnoha zahraničními společnostmi jako například Telefonica S.A., Deutsche Telecom AG, EUROMEDIA Group, Volkswagen AG, Morgan Stanley& Co., Riverside Europe Partners, Philip Morris ČR, KKCG, HSBC Bank a mnoha dalšími. V rámci své praxe získala zkušenosti také v pobočkách mezinárodních kanceláří ve Stockholmu a v Londýně.

Velmi si ceníme dosavadní pracovní zkušenosti paní advokátky. Již v minulosti prokázala, že má úžasný proklientský cit a dokáže řešit velmi operativně jakékoliv zadání od klienta. Jsme velmi rádi, že se právě ona rozhodla přestoupit do našeho týmu, kde se na ní nejen lidsky těšíme, ale i očekáváme, že bude významnou posilou jak pro oddělení Corporate, tak i pro celou advokátní kancelář,“ k tomu uvedl vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha Erwin Hanslik.

Janka Brezániová byla přijata do České advokátní komory v roce 2006. Aktivně se již jako studentka Právnické fakulty Karlovy univerzity zapojovala do studentských praxí u advokátních kanceláří a účastnila se mezinárodních právnických soutěží. V dané době také vystudovala dvouletý program Evropského práva na University of Cambridge.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama