reklama
reklama
15. 11. 2018 | poslední aktualizace: 15. 11. 2018  10:42

Stanislav Chvála generálním ředitelem energetické a technologické firmy Nano Energies

Novým CEO české Nano Energies je od začátku listopadu Stanislav Chvála. Dosud pracoval na pozici ředitele pro strategický rozvoj. Jeho cílem je přidat další spotové trhy, na kterých firma obchoduje s elektřinou, rozšířit možnosti využití energetické flexibility pro průmyslové zákazníky a také představit v Česku inovace v podobě sdílení elektřiny mezi domácnostmi.
-rkp
Stanislav Chvála, generální ředitel energetické a technologické firmy Nano Energies
Stanislav Chvála, generální ředitel energetické a technologické firmy Nano Energies
autor: Nano Energies

Stanislav Chvála přišel do společnosti Nano Energies v březnu 2018, aby se věnoval zejména rozvoji chytrého řízení elektrické flexibility výrobců a rozšíření nabídky pro běžné spotřebitele v Česku i v zahraničí, včetně produktů peer-to-peer sdílené elektřiny. Přináší si zkušenosti z působení ve společnostech ČEZ ESCO, Siemens nebo v bankovních domech Lloyds a Morgan Stanley.

Nano Energies chce Stanislav Chvála posunout na další trhy i do nových oblastí podnikání. „Nano Energies už 10 let ukazuje, že energetický byznys se dá dělat úspěšně, a přitom udržitelně a v souladu s přírodou. Chci, abychom i dál představovali trhu technologické inovace, chytře řídili výrobu a spotřebu velkým firmám a rozšiřovali počet domácností a koncových zákazníků, kteří doma či v práci využívají 100% čistou českou elektřinu,” popsal své plány Stanislav Chvála.

O jmenování rozhodli akcionáři Nano Energies - Petr Rokůsek, Tomáš Janeček a Jan Škampa. „Považujeme Standu za skvělého manažera, který se umí jasně, strategicky i pragmaticky rozhodovat. Má naši důvěru a věřím, že výsledky jeho práce brzy ocení i naši zákazníci,“ okomentoval změnu zakladatel a spolumajitel firmy Petr Rokůsek.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama