reklama
reklama
15. 11. 2018 | poslední aktualizace: 15. 11. 2018  09:17

Dušan Jilčík obchodním ředitelem finanční skupiny Starteepo

Tým finanční skupiny Starteepo posílil na pozici obchodního ředitele Dušan Jilčík. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj služeb, a to především směrem ke klientům společnosti z řad českých podniků a privátních investorů.
-rkp
Dušan Jilčík, obchodní ředitel finanční skupiny Starteepo
Dušan Jilčík, obchodní ředitel finanční skupiny Starteepo
autor: Starteepo

Dušan Jilčík (39) přichází do skupiny Starteepo od obchodníka s cennými papíry společnosti Cyrrus, kde působil více než 13 let. Zastával zde mimo jiné pozici ředitele obchodování a dohlížel tak na účty více než 2 tisíc klientů s majetkem přesahujícím 2,5 miliardy korun. Působil i v dozorčí radě platební instituce Cyrrus FX, kde se aktivně podílel na rozvoji i řízení společnosti. Dříve působil také v eBance.

Nově je také členem správní rady a investičního výboru fondu Starteepo Invest, který provozuje podfond New Age Fund zaměřený na etické investice do nové ekonomiky.

Dušan Jilčík se zároveň stává 30% společníkem a jednatelem Starteepo Wealth Management, která na přelomu letošního roku začne nabízet tzv. family office služby komplexního majetkového poradenství pro nejbonitnější českou klientelu disponující majetkem přesahujícím výši 50 milionů korun.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama