reklama
reklama
30. 10. 2018 | poslední aktualizace: 30. 10. 2018  07:00
Turner řídí marketing společnosti Keboola v ČR

Jakub Turner obchodním ředitelem pro Evropu společnosti Keboola, zároveň bude řídit marketingové aktivity v ČR

Česká firma Keboola, která vyvíjí a provozuje cloudovou platformu na zpracování dat, oznámila personální změnu ve svém vedení. Marketingové aktivity společnosti řídí nově Jakub Turner. Zároveň zastává i pozici obchodního ředitele pro celý evropský kontinent.
ICT Revue
Jakub Turner, obchodní ředitel pro Evropu společnosti Keboola
Jakub Turner, obchodní ředitel pro Evropu společnosti Keboola
autor: Keboola

Jakub Turner (26) pracoval ve společnosti Keboola dva roky jako Customer Success Manager, kde získal jedinečný pohled na trh a na potřeby zákazníků. Před svým působením v Keboole strávil pět let v online marketingové agentuře Sun Marketing. Z Account Managera se v ní vypracoval až na pozici Head of Sales.

Svůj čas teď bude rozdělovat mezi sídlo v Praze a londýnskou pobočku. Keboola má nyní kanceláře v Praze, Vancouveru, Singapuru, Londýně a nově i v Chicagu.

"Problémy, které ambiciózní firmy řeší, jsou stejné v Praze, Římě i Londýně - jak řídit firmu pomocí čísel, kde efektivně optimalizovat, jak dostat na trh novou službu co nejrychleji. V tom všem jsou zásadní data a v tom všem jim pomáhá naše Keboola,” říká nový Head of Sales pro Evropu Jakub Turner.

Mezi Jakubovi zájmy patří bojové sporty, fantasy literatura a hra na elektrickou kytaru.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama