reklama
reklama
30. 10. 2018 | poslední aktualizace: 30. 10. 2018  07:25

Michal Barta a Kateřina Kocourová posílili agenturu Performics

Výkonnostní agentura Performics přibrala do svého týmu dva nové členy. V agentuře nově působí zkušený Michal Barta na pozici account manager. Post digital planner obsadila Kateřina Kocourová.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Michal Barta a Kateřina Kocourová, agentura Performics
Michal Barta a Kateřina Kocourová, agentura Performics
autor: Performics

Michal Barta působil jako PPC specialist v Tomatoes.sk. Kromě komunikace a udržování vztahů s klienty a řešení jejich požadavků bude v Performics navrhovat a zajišťovat realizaci marketingových strategií ve spolupráci s interními týmy, analyzovat úspěšnost výkonnostních kampaní, sledovat aktuální marketingové trendy, ale i tvořit a implementovat reklamní strategie tak, aby vedly ke zvýšení návratnosti investic (ROI) a efektivnosti reklam. Po roční práci na dálku mu chybělo agenturní prostředí, a tak se rozhodl pro profesní změnu.

Kateřina Kocourová obsadí pozici digital planner. V Performics uplatní své bohaté znalosti z dvouapůlleté předchozí zkušenosti v agentuře Adexpres, kde působila jako account manager a měla na starost kampaně pro klienty Sazka a Hero. Jako digital planner bude zastřešovat výkonnostní kampaně pro klienta O2 CZ. Do Performics přišla jak za změnou prostředí, tak aby načerpala nové zkušenosti díky jiným typům klientů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama