reklama
reklama
25. 10. 2018 | poslední aktualizace: 25. 10. 2018  10:16

Renáta Jarošová posílila tým agentury Česká produkční

Do týmu agentury Česká produkční nastoupila jako Account Manager Renáta Jarošová. Zodpovídá za projekty pro klienta Euromedia Group, kde zajišťuje především produkci audioknih pro Knižní klub, podílí se také na přípravě televizních či rozhlasových sponzorských vzkazů a dabingu trailerů.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | agentura
Renáta Jarošová, Account Managerka agentury Česká produkční
Renáta Jarošová, Account Managerka agentury Česká produkční
autor: Česká produkční

Renáta Jarošová (32) se v minulosti pohybovala několik let v oblasti Public Relations. Vytvářela marketingové kampaně pro Henkel, spolupracovala s předními českými kadeřníky. Dlouhodobě je provázaná s Petrou Měchurovou, pro kterou organizovala velké vlasové show v Londýně a Sao Paulu.

„Na České produkční mě baví především skvělý tým a práce pro neobvyklé klienty s různorodým zadáním. Podílet se v jedné chvíli na vzniku audioknihy, organizaci eventů a zajišťování kampaní je sice náročné, ale neuvěřitelně obohacující,“ říká nová Account Managerka České produkční Renáta Jarošová, která se stará nejen o Euromedia Group a její produkci.

Vystudovala obor Komerční strategie a tvorba na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Miluje výzvy a aktivní styl života, i proto se dlouhodobě věnuje produkci, která ji naplňuje.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama