reklama
reklama
23. 10. 2018 | poslední aktualizace: 23. 10. 2018  14:45

Ingrid Lorková marketingovou specialistkou v Internet BillBoard

Společnost Internet BillBoard přivítala novou marketingovou specialistku Ingrid Lorkovou. Do firmy se vrací po několikaleté mateřské dovolené. Jejím úkolem bude zviditelnit firmu navenek a pracovat bude také na zlepšení komunikace mezi jednotlivými odděleními.
-rkp
Čtěte více o: personálie | marketing | agentura
Ingrid Lorková, marketingová specialistka společnosti Internet BillBoard
Ingrid Lorková, marketingová specialistka společnosti Internet BillBoard
autor: Internet Billboard

Ingrid Lorková do společnosti Internet BillBoard poprvé nastoupila v roce 2006. Ve firmě působila tři roky na pozici, na kterou se nyní vrací. Věnovala se zejména zvyšování povědomí o firmě a jejích produktech mezi relevantními cílovými skupinami. Posledních devět let strávila na mateřské dovolené.

“Jsme rádi, že se Ingrid vrátila na pozici, kterou zná už z dřívější doby. Jsme přesvědčeni o tom, že nám pomůže efektivněji komunikovat nejen produktové novinky směrem k zákazníkům, ale že také zlepší komunikaci uvnitř firmy,” říká Tomáš Horák, obchodní ředitel Internet BillBoard.

“Nové pozice v Internet BillBoardu si ohromně vážím. Můžu zužitkovat to, co už umím a zároveň se těším, že budu sbírat nové zkušenosti v různých oblastech marketingu,” dodává Ingrid Lorková.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama