reklama
reklama
22. 10. 2018 | poslední aktualizace: 22. 10. 2018  09:40

Emil Sedlařík posílil agenturu Fenek

Do agentury Fenek nastoupil jako Senior PR Specialista Emil Sedlařík. Na starost bude mít rozvoj a posilování vztahů s českými médii. V agentuře, která poskytuje služby převážně technologickým firmám, se zaměřuje na mainstreamová a ekonomická média. Při práci využívá své předešlé zkušenosti z korporátního a politického PR.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | PR
Emil Sedlařík, Senior PR Specialista v agentuře Fenek
Emil Sedlařík, Senior PR Specialista v agentuře Fenek
autor: David Tesar

Emil Sedlařík (29) se v oblasti PR pohybuje více než 10 let. Zkušenosti s médii sbíral například v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky jako zástupce tiskové mluvčí TOP 09 nebo externí Senior PR Consultant pro nadnárodní firmu ALGECO. Kromě agentury Fenek v současnosti působí také na pozici tiskového mluvčí pro vlakového a autobusového dopravce Leo Express.

Na Fenkovi mě baví jeho klienti - spolupracujeme s technologickými firmami, které přináší smysluplné nové produkty a služby. Místo posílání bezobsažných tiskovek o kosmetice nebo pneumatikách se tak můžu s novináři bavit o chatbotech nebo budoucnosti dopravy,” říká Emil Sedlařík, nový Senior PR Specialista agentury Fenek, mezi jehož klienty patří například Feedyou, vývojář chytrých chatbotů na klíč.

Emil Sedlařík vystudoval bezpečnostní a strategická studia a politologii se specializací na marketing na Masarykově univerzitě v Brně.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama