reklama
reklama
20. 10. 2018 | poslední aktualizace: 20. 10. 2018  09:36

Radek Zeman bude řídit industriální a další významné aktivity CPI Property Group

Skupina CPI Property Group investuje nejen do svého portfólia nemovitostí, ale také do lidského kapitálu. Do skupiny nově nastoupil Radek Zeman, který více než 10 let působil ve vedení CTP. Ta je jedním z největších investorů a developerů industriálních parků ve střední Evropě.
-rkp
Radek Zeman, management CPI Property Group
Radek Zeman, management CPI Property Group
autor: CPI Group

Radek Zeman pracoval před nástupem do CPI Property Group 10 let ve skupině CTP a 12 let v poradenské společnosti KPMG.  V CPI Property Group bude mít na starosti především řízení industriálních aktivit skupiny.

„Věříme, že lidský kapitál se stává rozhodující konkurenční výhodou. Jsem proto hrdý, že můžeme přivítat v týmu tak klíčového manažera, jakým je Radek,“ říká Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group. „Jsem přesvědčen, že Radek bude velkým přínosem pro celou skupinu CPI a významně podpoří především naše industriální aktivity,“ dodává Zdeněk Havelka.

„Upřímně se těším na výzvy, které jsou nedílnou součástí významných projektů skupiny CPI. Věřím, že s lidmi, kteří ve společnosti pracují můžeme dokázat velké věci,“ říká Radek Zeman. 

Je absolventem Vysoké škole ekonomické v Praze.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama