reklama
reklama
17. 10. 2018 | poslední aktualizace: 18. 10. 2018  10:29

Pavel Kocúrek projektovým ředitelem skupiny Packeta

Do skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, české společnosti nabízející komplexní logistické služby pro internetové obchody, přichází na pozici projektového ředitele Pavel Kocúrek. Jeho hlavním úkolem bude zavedení jednotného projektového řízení ve všech firmách skupiny Packeta. Před příchodem do Packety pracoval Pavel Kocúrek na pozici projektového ředitele ve společnosti O2, kde vedl strategické projekty.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | projekt | logistika | doprava
Pavel Kocúrek, projektový ředitel skupiny Packeta
Pavel Kocúrek, projektový ředitel skupiny Packeta
autor: Packeta

Pavel Kocúrek (40) absolvoval manažerské studium na The Open University ve Velké Británii. Pracoval na vedoucích pozicích především v oblasti telekomunikací, vedle O2 CZ například ve společnostech GTS nebo Deutsche Telekom.

Je ženatý, má tři děti. Mezi jeho hlavní koníčky patří meteorologie a vinařství.

„Jsem ráda, že Pavel přijal výzvu pomoci nám s nastavením projektového řízení ve všech firmách spadajících do skupiny Packeta. Má velké zkušenosti s projektovým řízením a realizací strategických projektů. Dlouhodobou strategií skupiny Packeta, do níž spadá i Zásilkovna, je propojení evropských zemí dostupnou, ale velmi kvalitní a inovativní logistikou. Věřím, že nám Pavel v plnění těchto našich ambiciózní plánů výrazně pomůže,” říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a jednatelka skupiny Packeta.

Příchod do Packety je pro mě velkou profesní výzvou. Láká mě být u budování české firmy, která má mezinárodní ambice a chce se svými službami proniknout do všech evropských zemí,“ doplňuje nový projektový ředitel Packety Pavel Kocúrek.

Pavel Kocúrek doplní ve vedení skupiny Packeta Simonu Kijonkovou, výkonného ředitele pro střední a východní Petra Sochoru a ředitele IT Jana Vintra. Do nejužšího týmu, který se podílí na řízení aktivit skupiny, patří také výkonný ředitel Zásilkovny Ondřej Žák

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama