reklama
reklama
15. 10. 2018 | poslední aktualizace: 15. 10. 2018  08:35

Jana Blažková rozšiřuje marketingový tým Raiffeisen - Leasing

Marketingový tým společnosti Raiffeisen - Leasing má novou posilu. Na pozici Marketing Manager nastoupila Jana Blažková, která do Raiffeisen - Leasing přišla z marketingu společnosti Raiffeisenbank. Od září zodpovídá za plánování a realizaci marketingových aktivit.
-rkp
Jana Blažková, Marketing Manager Raiffeisen - Leasing
Jana Blažková, Marketing Manager Raiffeisen - Leasing
autor: Raiffeisen

Jana Blažková přišla do Raiffeisen - Leasing ze společnosti Raiffeisenbank, kde byla od roku 2013 zodpovědná za marketing pro korporátní segmenty a privátní banku, stála například za re-launchem značky privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen.

Rozsáhlé zkušenosti v marketingu získala také na různých pozicích ve společnosti T-Mobile, kde jako Marketing Communication Manager zodpovídala za řízení a implementaci marketingové a komunikační strategie. Předtím v T-Mobilu řídila marketingový výzkum a získala tak zkušenosti s analýzou dat a strategickým řízením.

Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty informatiky a statistiky se zaměřením na statistiku a retail. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině, sportu a interiérovému designu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama