reklama
reklama
12. 10. 2018 | poslední aktualizace: 13. 10. 2018  12:45

Helena Mužíková nastoupila na pozici Marketing Manager CZ/SK ve společnosti Intersnack

Společnost Intersnack udělala významné změny v rámci vrcholového managementu. Místo Ondřeje Širokého, který úspěšně působil několik let na pozici marketingového manažera pro Českou a Slovenskou republiku, nastupuje Helena Mužíková.
-rkp
Helena Mužíková, Marketing Manager CZ/SK ve společnosti Intersnack
Helena Mužíková, Marketing Manager CZ/SK ve společnosti Intersnack
autor: LAIMAGERIA.CZ

Helena Mužíková má mnohaleté zkušenosti na manažerských pozicích v oblasti marketingu. Před nástupem do společnosti Intersnack působila 13 let ve společnosti Mondelez CR/Kraft Foods CR.

Vždy mne lákaly značky a příležitosti pracovat se silným lokálním brandem jako je Bohemia a Slovakia, kde spoustu věcí můžete ovlivnit. Na práci se těším i kvůli tomu, že přicházím do týmu lidí, ve kterém potkávám známé tváře z mého dřívějšího působení ve společnosti Mondelez,” komentuje Helena Mužíková svůj nástup.

Ondřej Široký se přesouvá na vedoucí pozici pobočky firmy na Slovensku. Ondřej odvedl s týmem kus práce a my věříme, že Helena posune naše značky ještě dál a přinese do slané kategorie zkušenosti z kategorie cukrovinek. Na Slovensku vidíme velký potenciál a chceme rozvinout naše portfolio i do ostatních kategorií než jen chipsy,přibližuje personální změny v top managementu Pavel Šercl.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama