reklama
reklama
13. 10. 2018 | poslední aktualizace: 13. 10. 2018  12:34

Ömer Aras povýšen do pozice Business Development Director CEE v RTB House

Společnost RTB House, která vytváří pokročilá retargetingová řešení a působí po celém světě, povýšila Ömera Arase do pozice Business Development Director pro region střední a východní Evropy.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | reklama | marketing | RTB
Ömer Aras, Business Development Director CEE v RTB House
Ömer Aras, Business Development Director CEE v RTB House
autor: Tomasz Karwinski

Ömer Aras bude dohlížet na veškeré aktivity v České republice, na Slovensku, v Turecku, Rusku, Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku a také na Ukrajině.

“Těším se na nové výzvy, které na mě čekají. Mám nesmírnou radost z toho, že jsem se mohl připojit k tak úžasnému týmu a že ho můžu vést. Udělám vše pro to, abychom upevnili naši vedoucí pozici v regionu střední a východní Evropy,” říká Ömer Aras.

Do RTB House nastoupil v roce 2013 jako manažer zodpovědný za aktivity v Turecku. Na starosti měl rozvoj obchodu a partnerství na tomto trhu. Pod jeho vedením se Turecko stalo pro RTB House jedním z nejvýznamnějších trhů v oblasti CEE. V roce 2016 byl povýšen a stal se z něj Business Development Director v Turecku. Zodpovídal za rozvoj obchodu a z varšavské centrály dohlížel na veškeré lokální aktivity. Před příchodem do RTB House působil ve společnosti Zanox (nyní Awin).

“Dynamický rozvoj v Turecku byl umožněn díky jeho znalostem a zkušenostem. Jsme přesvědčeni, že pod novým vedením bude růst naší společnosti ve střední a východní Evropě zachován a posílen,” říká Daniel Surmacz, COO v RTB House.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama