reklama
reklama
9. 10. 2018 | poslední aktualizace: 9. 10. 2018  09:45

Jana Ptačinská Jirátová přebírá komunikaci na českém a slovenském trhu společnosti Kofola, Jaroslava Musilová se zaměří na komunikaci celé skupiny

Společnost Kofola ČeskoSlovensko mění uspořádání svého PR oddělení. Dosavadní mluvčí Jaroslava Musilová se z pozice manažerky corporate affairs manažerky zaměří na komunikaci celé skupiny Kofola. Řešit bude zejména otázky týkající se hospodaření napříč zeměmi, burzy či nových akvizic. Jana Ptačinská Jirátová nově přebírá komunikaci společnosti v Česku a na Slovensku.
-rkp
Jaroslava Musilová a Jana Ptačinská Jirátová
Jaroslava Musilová a Jana Ptačinská Jirátová
autor: Kofola ČeskoSlovensko

Jaroslava Musilová, dosavadní mluvčí společnosti Kofola ČeskoSlovensko, se z pozice manažerky corporate affairs manažerky zaměří na komunikaci celé skupiny Kofola. Řešit bude zejména otázky týkající se hospodaření napříč zeměmi, burzy či nových akvizic. V jejích kompetencích bude i firemní kultura a problematika udržitelného podnikání.

Jana Ptačinská Jirátová nově přebírá komunikaci v Česku a na Slovensku Kofoly. Do společnosti nastoupila koncem roku 2014 a působila na pozici PR specialistky. Nyní se vrací po rodičovské dovolené a kromě externího PR a novinářských dotazů bude mít na starosti všechny formy interní komunikace včetně kampaní a eventů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama