reklama
reklama
7. 10. 2018 | poslední aktualizace: 7. 10. 2018  09:38

Jakub Kosmowski ředitelem marketingu skupiny Unipetrol

Novým ředitelem marketingu skupiny Unipetrol se stal Jakub Kosmowski. Marketingový úsek zastřešuje marketingové aktivity na úrovni celé skupiny Unipetrol, a to jak v oblasti velkoobchodu, tak i maloobchodu. Patří sem například propagace velkoobchodních značek Spolana, Liten, Mosten, Spolsan a Chezacarb a maloobchodních značek Benzina, Verva, Efecta, Stop Cafe, Paramo, Mogul.
-rkp
Jakub Kosmowski
Jakub Kosmowski
autor: Unipetrol

Jakub Kosmowski se stal novým ředitelem marketingu skupiny Unipetrol. V oboru působí třináct let, od roku 2010 vlastní v Krakově marketingové a grafické studio JFK Studio. V letech 2016 a 2017 působil jako marketingový manažer v krakovské pobočce společnosti Mercedes-Benz Polska.

„Mým cílem je intenzívní koordinace marketingových aktivit všech dceřiných společností naší skupiny a profilace všech značek mimo jiné s ohledem na skutečnost, že dosavadní většinový vlastník Unipetrolu, polský petrochemický gigant PKN Orlen, se nyní stává jeho stoprocentním vlastníkem,“ vysvětlil Kosmowski.

Jakub Kosmowski je také bývalým vrcholovým sportovcem. V roce 2008 se stal mistrem Polska ve windsurfingu a ve stejném roce se probojoval do finále mistrovství Evropy.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama