reklama
reklama
7. 10. 2018 | poslední aktualizace: 7. 10. 2018  08:40

Matěj Hora ředitelem korporátního risku ve společnosti Raiffeisen - Leasing

Oddělení Corporate and Real Estate Risk společnosti Raiffeisen - Leasing řídí od srpna Matěj Hora. Do Raiffeisen - Leasing přišel ze společnosti Raiffeisenbank, kde pět let zastával pozici Head of Industry Risk Team.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | leasing | financování
Matěj Hora, ředitel Oddělení Corporate and Real Estate Risk společnosti Raiffeisen - Leasing
Matěj Hora, ředitel Oddělení Corporate and Real Estate Risk společnosti Raiffeisen - Leasing
autor: Raiffeisen - Leasing

Matěj Hora má v oblasti financí a řízení rizik dlouholetou praxi. Před příchodem do Raiffeisen - Leasing pracoval na pozici Head of Industry Risk Team v Raiffeisenbank, kde měl od roku 2013 na starost vedení týmu úvěrových analytiků a risk manažerů v korporátním segmentu. Letité zkušenosti získal také na různých pozicích v divizi firemního bankovnictví a řízení rizik v UniCredit Bank a předchozích bankách již od roku 2000.

V Raiffeisen - Leasing Matěj Hora od srpna zodpovídá za tým, který je odpovědný především za řízení kreditních rizik korporátních a nemovitostních klientů.„Kromě udržení vysoké kvality našeho portfolia se chci soustředit také na procesní řízení,“ popisuje své cíle Matěj Hora, nový šéf korporátního risku Raiffeisen - Leasing.

Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze. Vystudoval britský manažerský studijní program MSc. (Master of Science) zaměřený na ekonomiku a management.

Ve volném čase se nejraději věnuje rodině, cross-country skiingu a cyklistice.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama