reklama
reklama
7. 10. 2018 | poslední aktualizace: 7. 10. 2018  09:35

Pavel Bořil personálním ředitelem společnosti LeasePlan ČR

Novým personálním ředitelem společnosti LeasePlan Česká republika byl jmenován Pavel Bořil. LeasePlan je vedoucí firmou ve správě podnikových autoparků, po celém světě se stará o více než 1,8 milionu vozidel.
-rkp
Pavel Bořil, personální ředitel společnosti LeasePlan ČR
Pavel Bořil, personální ředitel společnosti LeasePlan ČR
autor: Jiří Hurt

Pavel Bořil pracuje v oblasti HR přes dvacet let. První profesní zkušenosti sbíral ve výrobní sféře a v sektoru FMCG. Celých patnáct let pak strávil v bankovnictví, jmenovitě v Citigroup, z toho pět let byl zodpovědný za oblast lidských zdrojů v pěti zemích střední Evropy.

Za jednu z priorit považuje akvizici a rozvoj talentovaných zaměstnanců. „Těžko říct, zda současná situace na trhu práce a s ní spojený tvrdý boj o kvalitní nové zaměstnance potrvá už jen půl roku, nebo ještě dalších pět let. V každém případě bude důležité dát světu vědět, že LeasePlan poskytuje nejen skvělé služby klientům a určuje trendy ve svém oboru, ale že je také mimořádným zaměstnavatelem, který nabízí unikátní kombinaci profesionality a výkonnosti nadnárodní korporace s vlídnou a přirozeně proklientskou atmosférou,“ popisuje další plány Pavel Bořil.

Vystudoval obory sociologie a personální management na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Je ženatý a má dvě děti. S rodinou tráví také velkou část svého volného času. Kromě toho aktivně odpočívá při plavání, na in-line bruslích anebo při pěší turistice. Pavel Bořil je fanouškem alternativní a moderní vážné hudby. Hudební tvorbě se také sám věnuje.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama