reklama
reklama
7. 10. 2018 | poslední aktualizace: 7. 10. 2018  09:00

Jakub Pártl posílil tým advokátní kanceláře ARROWS

ARROWS advokátní kancelář posiluje o advokáta Jakuba Pártla, který se bude specializovat především na fúze a akvizice, korporátní právo, smluvní agendu a start-up projekty. Ve své praxi se mimo jiné zaměřuje na poradenství klientům se strukturováním transakcí, vedení právních prověrek, vyjednávání transakční dokumentace a zajišťování úspěšného dokončení a uzavření transakcí tuzemských i zahraničních.
-rkp
Jakub Pártl, tým advokátní kanceláře ARROWS
Jakub Pártl, tým advokátní kanceláře ARROWS
autor: ARROWS

Jakub Pártl je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, vystudoval také politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a exceloval i na univerzitách v Amsterdamu, kde absolvoval s vyznamenáním obor Law, Markets and Behavior. I tam se v diplomové práci zaměřil na svou specializaci fúze a akvizice, když se zabýval úpravou prohlášení a ujištění v SPA podle českého a anglického práva.

Do ARROWS přichází z advokátní kanceláře Kocián, Šolc, Balaštík. V minulosti působil i v zahraničí v KPMG Law (Německo) či na Université de Nantes (Francie). Hovoří plynně anglicky a pasivně ovládá francouzštinu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama