reklama
reklama
6. 10. 2018 | poslední aktualizace: 6. 10. 2018  08:42

Jiří Boudník a Zdeněk Brancuzký posílili společnost Zeitgeist Asset Management

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, v souvislosti s rozšiřováním portfolia projektů expanduje také po stránce personální. Nově totiž obsadila dvě vysoké manažerské pozice: Head of Project Management, kterou bude zastávat architekt Jiří Boudník, a Senior Project Manager, na níž nastupuje Zdeněk Brancuzký. Oba svým know-how a zkušenostmi znamenají pro společnost výrazné posílení a přispějí tak k jejímu dalšímu rozvoji.
-rkp
Jiří Boudník a Zdeněk Brancuzký, management společnosti Zeitgeist Asset Management
Jiří Boudník a Zdeněk Brancuzký, management společnosti Zeitgeist Asset Management
autor: Pavlik/Simerova

Uznávaný architekt Jiří Boudník bude mít na pozici Head of Project Management na starosti zejména akvizice a development mezinárodních projektů. Velkou část své profesionální kariéry působil v USA, kde vedle své soukromé praxe a angažmá v několika architektonických kancelářích pracoval také po útocích 11. září 2001 na budovy Světového obchodního centra pro Oddělení designu a výstavby města New York. Vytvořil pro záchranáře první model místa tragédie a poté 3D modely budov zbořených teroristickými útoky, které pomáhaly při hledání lidí, odklízecích pracích a majiteli centra v jednáních s pojišťovnami a znovuvýstavbou.

Ve Spojených státech v roce 1997 vystudoval architekturu na Cooper Union v New Yorku, kde předtím absolvoval také obor umění a designu. Své znalosti umění a designu získal i na newyorském Munson Williams Proctor Arts Institute. Po návratu do České republiky v roce 2008 vedle řady různých aktivit v architektuře a stavebnictví působil mj. jako učitel architektury na Střední průmyslové škole stavební v Plzni. Jiří Boudník hovoří anglicky, německy a rusky.

Ve svém volném čase píše knihy, maluje a rekonstruuje tvrz na Klatovsku.

 

Mezi hlavní úkoly Zdeňka Brancuzkého na postu Senior Project Manager bude patřit akvizice a development projektů v ČR. Zúročí tak své dlouholeté zkušenosti z oblasti stavebního inženýrství a přípravy projektů, které získal zejména během svého dlouholetého působení v architektonické kanceláři CMC Architects.Na nové pozici uplatní zároveň své bohaté znalosti z výstavby rezidenčních a administrativních budov, nabyté při práci pro mezinárodní developerské firmy.

Zdeněk Brancuzký vystudoval obor civilní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně a hovoří anglicky a rusky. Angažuje se také ve sféře občanských aktivit a je členem Rozvojového výboru obce Jenštejn.

Mezi jeho hobby patří motorky, cestování, sport a literatura.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama