reklama
reklama
1. 10. 2018 | poslední aktualizace: 1. 10. 2018  07:30

Barbora Páclová posiluje marketingovou společnost In creative

Do online marketingové společnosti In creative od září na pozici projektové manažerky nastoupila Barbora Páclová. Ve firmě dostane na starost takové klienty jako například Hanák Centrum nebo CarTec Group.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | marketing | agentura
Barbora Páclová, projektová manažerka marketingové společnosti In creative
Barbora Páclová, projektová manažerka marketingové společnosti In creative
autor: In creative

Barbora Páclová (27) do In creative přechází ze společnosti Inspire, kde vedla oddělení marketingu jako Online Marketing Manager.

„Mým cílem je přinést nové nápady, které by mohly firmu posunout zase o kousek dál. Primárně mám na starosti řízení projektů klientů, kde se staráme o komplexní portfolio online marketingových nástrojů. V online marketingu jsem si vyzkoušela práci v mnoha oblastech od PPC přes SEO či správu sociálních sítí. Netoužila jsem ale stát se specialistou, protože jsem se bála rutiny a bavila mě spíše různorodá práce. Díky nabytým znalostem z jednotlivých oblastí jsem začala nad klienty a jejich marketingem přemýšlet z nadhledu a ponořila se hlouběji do webové analytiky,“ říká Páclová.

Podle Michala Olberta z In creative bude nová posila díky svým znalostem tvořit komplexní marketingové strategie a bude posouvat projekty dál. „Současně očekáváme, že se díky svému nadhledu a schopnosti být kritická bude podílet na zlepšování procesů tak, aby činnosti na projektovém řízení probíhaly stále efektivněji,“ doplňuje Olbert.

Barbora Páclová vystudovala Masarykovu univerzitu v oboru Podniková ekonomika a management.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama