reklama
reklama
1. 10. 2018 | poslední aktualizace: 1. 10. 2018  07:20

Pavel Bárta manažerem sekce jazyková škola v agentuře Channel Crossings

Jazyková agentura Channel Crossings informuje o novém manažerovi sekce jazyková škola, kterým se stal Pavel Bárta. Pavel Bárta nahrazuje Alenu Pekáčkovou, jež nastupuje na mateřskou dovolenou a v Channel Crossings působila více než dva roky.
-rkp
Pavel Bárta, manažer sekce jazyková škola v agentuře Channel Crossings
Pavel Bárta, manažer sekce jazyková škola v agentuře Channel Crossings
autor: Channel Crossings

Pavel Bárta bude mít za úkol vedení týmů jazykové školy Channel Crossings, služby klientům a odborné poradenství týkající se jazykového vzdělávání, metodika výuky a vytváření strategií jazykového vzdělávání. Bude mít na starosti i zavádění inovací a nových metod ve výuce, jako např. využívání technologií, které jsou běžné v zahraničí a Channel Crossings by je chtěl přinést do České republiky.

Pavel Bárta má zkušenosti jako lektor, v oblasti vedení týmů a koordinování projektů. V posledních letech pracoval v EDUA Group, kde zastával funkci manažera jazykové výuky v jazykové škole Tutor napříč republikou. Mimo to má zkušenost s vedením týmu koordinátorů, koordinací jazykových kurzů, podřízených i lektorů a s péčí o klienty.

Jazykovou agenturu Channel Crossings založila v roce 1993 Lenka Doležalová Pavilková, která je dodnes majitelkou. Kromě jazykové školy poskytuje agentura Channel Crossings i služby v oblasti překladů a tlumočení, studia v zahraničí a evropských projektů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama