reklama
reklama
28. 9. 2018 | poslední aktualizace: 30. 9. 2018  16:46

Petra Bahounková povede Affiliate Club digitální agentury 5DM.cz

Síti Affiliate Club pro Českou a Slovenskou republiku bude nově šéfovat marketingová specialistka Petra Bahounková. Vedení přebírá po návratu z tříměsíční pracovní stáže v USA. Zkušenosti s affiliate marketingem sbírala mimo jiné v největším českém cashbackovém portálu Plná Peněženka. Oba brandy provozuje digitální agentura 5DM.cz, která se zaměřuje na výkonností marketing.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Petra Bahounková, Affiliate Club digitální agentury 5DM.cz
Petra Bahounková, Affiliate Club digitální agentury 5DM.cz
autor: 5DM.cz

Petra Bahounková (28) nastoupí jako šéfka sítě Affiliate Club pro Českou a Slovenskou republiku digitální agentury 5DM.cz. V nové pozici se bude věnovat především inovacím a zkvalitnění služeb pro e-shopy a affiliate partnery. 

„Baví mě současné trendy, komunikace a obchod, a právě ty Affiliate Club spojuje. Společně s týmem odborníků se budeme soustředit na kvalitnější služby pro e-shopy a affiliate partnery a také na udržení současného růstu společnosti,“ říká Petra Bahounková, nová ředitelka Affiliate Club v České a Slovenské republice.

Zkušenosti s affiliate marketingem sbírala dva roky na největším českém cashbackovém portálu Plná Peněženka jako marketingový specialista. Ten stejně jako Affiliate Club provozujeme digitální agentura 5DM.cz, která se zaměřuje na výkonnostní marketing. Před nástupem navíc Petra Bahounková absolvovala tříměsíční pracovní stáž v USA, kde dříve pracovala pro neziskovou organizaci AHRC v New Yorku.

Petra Bahounková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na ekonomii a veřejnou správu. Mezi bakalářským a inženýrským studiem měla jako key account manager na starosti top klienty v oboru stavebnictví v celé České republice.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama