reklama
reklama
20. 9. 2018 | poslední aktualizace: 20. 9. 2018  09:10

Natalija Traurigová se posunula na pozici counsel v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS

Česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS jmenovala svoji seniorní advokátku Nataliji Traurigovou do pozice counsel. Natalija Traurigová působí v kanceláři již od roku 2007. Její kariérní postup je tak dalším dokladem dlouhodobé snahy o udržení schopných a pracovitých právníků, kteří se mohou dostat do vedení firmy a mít přímý vliv na její směřování zpravidla rychleji, než je tomu u konkurence.
-rkp
Natalija Traurigová, counsel v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS
Natalija Traurigová, counsel v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS
autor: Havel & Partners

Natalija Traurigová se specializuje na obecné obchodní právo a právo obchodních společností, právní audity a právní due diligence, fúze a akvizice, nemovitostní právo, energetiku a přepravní právo. Zároveň koordinuje činnost ruské poradenské skupiny – je zodpovědná především za poskytování komplexních právních služeb rusky hovořící klientele, jakož i českým a zahraničním klientům při podpoře jejich vstupu na ruský trh nebo při podnikání v Rusku či dalších zemích Společenství nezávislých států. Těmto klientům radí při realizaci strategických investic, zakládání a  řízení společných podniků, při nastavení smluvních vtahů nebo řešení sporů. 

Před příchodem do HAVEL & PARTNERS pracovala Natalija Traurigová sedm let v přední mezinárodní advokátní kanceláři Freshfields Bruckhaus Deringer a její nástupnické české advokátní kanceláři, kde se věnovala zejména právu obchodních společností, fúzím a akvizicím, energetickému právu a právu mezinárodní (zejména letecké) přepravy a zasílatelství. Ve své praxi se zabývala rovněž projektovým financování, například v rámci pilotního BOT projektu výstavby dálnice v ČR nebo v rámci projektu výstavby velkokapacitní papírny připravovaném paralelně pro ČR a Německo.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama