reklama
reklama
20. 9. 2018 | poslední aktualizace: 20. 9. 2018  08:49

Klára Eiglová posílila tým agentury Socialsharks

Tým social media agentury Socialsharks se stále rozrůstá. Do agentury přichází Klára Eiglová. Nastupuje na pozici Social media manager a bude spravovat sociální sítě kávy Marila, obchodního centra Quadrio, Kinder Bueno a životního pojištění Flexi.
-rkp
Klára Eiglová, Social media manager agentury Socialsharks
Klára Eiglová, Social media manager agentury Socialsharks
autor: Socialsharks

Klára Eiglová (27) přichází do Socialsharks z Modré pyramidy, kde měla na starosti regionální komunikaci, vedení produktových kampaní a organizaci eventů. Má  spoustu zkušeností z oblasti médií, neboť téměř dva roky působila ve vydavatelství Empresa media. Jako Marketing specialist zde komunikovala s klienty, plánovala mediální kampaně a zajišťovala produkci na veletrzích a konferencích.

Martina Zbránková projektovou manažerkou Socialsharks - čtěte ZDE

„Poslední dva roky neustále rosteme. S novými klienty a projekty přichází nové výzvy, na které se snažíme co nejlépe reagovat. Přijímání kvalitních a zkušených lidí je jedním ze způsobů, jak těmto výzvám čelit a já věřím, že plujeme správným směrem.“říká CEO Socialsharks Nikol Stolle.

Socialsharks jsou největší českou social media agenturou, fungující od roku 2008. Mimo lokálního trhu operují na Slovensku, Gruzii a Ázerbájdžánu. Specializují se na budování komunit, komunikaci a marketing na sociálních sítích a vytváření obsahu.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama