reklama
reklama
19. 9. 2018 | poslední aktualizace: 19. 9. 2018  10:17

Daniel Zeman a Martin Dlouhý na ředitelským pozicích ve společnosti Renishaw

Společnost Renishaw jako jedna z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií ohlašuje personální změny v nejvyšším vedení české pobočky. Obchodním ředitelem společnosti Renishaw byl k 1. září 2018 jmenován Daniel Zeman, který v její české pobočce působil v předchozích osmi letech jako obchodní zástupce a následně jako produktový manažer. Martin Dlouhý se přesouvá v rámci technického týmu společnosti Renishaw do pozice technického ředitele.
-rkp
Daniel Zeman a Martin Dlouhý na ředitelským pozicích ve společnosti Renishaw
Daniel Zeman a Martin Dlouhý na ředitelským pozicích ve společnosti Renishaw
autor: Renishaw

Daniel Zeman má za cíl upevnit postavení v oblasti technologií Renishaw zvyšujících produktivitu nejen u výrobců, ale také u koncových zákazníků. „Chci postavit obchodní tým, který bude pro zákazníky na československém trhu partnerem a také poradcem,“ řekl Daniel Zeman.

Úkolem Daniela v nové roli bude řídit a rozvíjet obchodní tým a připravit jej na masivní nárůst obratu v následujících pěti letech. Zvláštní pozornost bude přitom věnovat péči o stávající zákazníky a efektivitě práce obchodníků,“ uvedl ke jmenování nového obchodního ředitele Josef Sláma, generální ředitel Renishaw Czech.

Daniel Zeman vystudoval Vysoké učení technické v Brně, nejprve získal bakalářský titul na Fakultě strojního inženýrství a následně inženýrský na Fakultě podnikatelské.

Ve volném čase se věnuje své rodině a aktivně odpočívá při triatlonu, nejlépe se cítí s hrudním pásem Suunto.

Současně se Martin Dlouhý přesouvá v rámci technického týmu společnosti Renishaw do pozice technického ředitele.

Martin bude řídit a rozvíjet tým aplikačních techniků a připravovat jej na nástup nových produktů a služeb poskytovaných zákazníkům v nejbližších letech,“ komentoval jeho jmenování Josef Sláma.

Absolvent Fakulty strojního inženýrství VUT Brno Martin Dlouhý pracuje v Renishaw třináct let, z toho posledních pět let v pozici Senior application engineer.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama