reklama
reklama
17. 9. 2018 | poslední aktualizace: 17. 9. 2018  10:28

Aleš Willert generálním ředitelem skupiny C.S.CARGO Holding. Vedení české společnosti C.S.CARGO po něm převzal Petr Volák

Aleš Willert, donedávna generální ředitel společnosti C.S.CARGO, se od 1. září stal generálním ředitelem celé skupiny C.S.CARGO Holding. Na jeho místo ve společnosti C.S.CARGO byl jmenován Petr Volák. Cílem změn ve vrcholovém vedení je prohloubení synergie všech zemí, kde skupina C.S.CARGO působí, vzájemná spolupráce a využití obchodních příležitostí.
-rkp
Aleš Willert, generální ředitel skupiny C.S.CARGO Holding. Petr Volák, generální ředitel společnosti C.S.CARGO
Aleš Willert, generální ředitel skupiny C.S.CARGO Holding. Petr Volák, generální ředitel společnosti C.S.CARGO
autor: CS Cargo

Aleš Willert se stal s účinností od 1. 9. generálním ředitelem celé skupiny C.S.CARGO Holding, který aktuálně zastřešuje společnosti C.S.CARGO, C.S.CARGO Slovakia a C.S.CARGO Poland. Kromě dohledu nad společnými projekty a využití obchodních příležitostí má na starosti také strategii.

Aleš Willert působí ve společnosti C.S.CARGO už od roku 2010, kdy začínal jako provozní ředitel. V dubnu 2012 byl jmenován do funkce generálního ředitele společnosti a zároveň se stal předsedou představenstva společnosti C.S.CARGO. V oboru dopravy a logistiky pracuje prakticky po celou svou kariéru. Své zkušenosti získával mimo jiné jako provozní ředitel logistické společnosti ESA, či v pozici ředitele a předsedy představenstva firmy Milktrans.

„Věřím, že všechny tyto změny nás posunou zase o krok dále a jsou logickým vyústěním dobré práce a výsledků celé společnosti. Oběma nově zvoleným generálním ředitelům přeji mnoho úspěchů,“ vyjadřuje se ke změnám ve společnosti Jan Blaško, akcionář Tuffieh Funds.

Na místo generálního ředitele společnosti C.S.CARGO byl k 1. září představenstvem společnosti jmenován Petr Volák. Ten ve firmě C.S.CARGO působil už v letech 2009–2016, a to nejprve jako regionální manažer, od roku 2012 pak jako manažer úseku dopravy. Manažerské pozice zastával také v letech 1998–2003 v maloobchodním řetězci Carrefour ČR a v letech 2004–2009 v logistické společnosti Loguran. Zde fungoval poslední rok svého působení jako ředitel společnosti. Pozici ředitele zastával také od ledna 2018 ve firmě SD sped.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama