reklama
reklama
17. 9. 2018 | poslední aktualizace: 17. 9. 2018  10:16

David Parkinson generálním ředitelem společnosti Provident Financial v České republice

Novým generálním ředitelem společnosti Provident Financial v České republice se stal David Parkinson, který působí v mateřské společnosti IPF jako regionální ředitel odpovědný za Region severní Evropa (Česká republika, Polsko). Tuto regionální pozici bude zastávat i nadále spolu s vedením české pobočky Providentu.
-rkp
David Parkinson, generální ředitel společnosti Provident Financial v České republice
David Parkinson, generální ředitel společnosti Provident Financial v České republice
autor: PROVIDENT FINANCIAL

David Parkinson (53) pracoval prvních 17 let své profesní dráhy v oboru spotřebitelských půjček v mateřské společnosti Provident Financial ve Velké Británii, kde postupně vystřídal několik manažerských pozic a později vedl útvary komunikace, rozvoje či podpory obchodních zástupců.

Mezinárodní kariéru začal David Parkinson v roce 2003 v české pobočce Providentu jako obchodní ředitel a od roku 2008 zde působil jako generální ředitel odpovědný za český a slovenský trh. V roce 2010 byl jmenován generálním ředitelem polského Providentu a od roku 2018 má na starost celý Region severní Evropa (ČR, Polsko). K této roli si nyní přibral pozici generálního ředitele českého Providentu, v níž vystřídal Petra Šaštinského, který se rozhodl společnost opustit.

„Na své předchozí působení v České republice mám krásné profesní i osobní vzpomínky. Zemi jsem v uplynulých letech navštěvoval pravidelně a sledoval její obrovský ekonomický, technologický a sociální rozvoj,“ říká David Parkinson. „Nástup digitálních technologií a příznivý vývoj ekonomiky proměnil i spotřebitelské chování Čechů a jejich finanční potřeby. I proto se těším, že budu moci v tomto prostředí rozvíjet náš byznys.“

David Parkinson nejraději tráví svůj volný čas na golfovém hřišti nebo s fotoaparátem a po přestěhování do Prahy se těmto koníčkům hodlá věnovat i nadále.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama