reklama
reklama
13. 9. 2018 | poslední aktualizace: 13. 9. 2018  10:06

Arnault Leglaye generálním ředitelem společnosti Arval CZ

Dosavadního generálního ředitele společnosti Arval CZ Gregora Bilika od září vystřídal ve funkci Francouz Arnault Leglaye. Ve skupině působí od roku 2006 a do čela českého Arvalu přichází z pobočky v Chile, odkud vedl region Latinské Ameriky. Gregor Bilik se přesunul získávat další zkušenosti do španělské pobočky Arvalu v Barceloně.
-rkp
Arnault Leglaye, generální ředitel společnosti Arval CZ
Arnault Leglaye, generální ředitel společnosti Arval CZ
autor: Arval

Arnault Leglaye se 3. září ujal vedení společnosti Arval CZ, předního poskytovatele operativního leasingu. V Arvalu pracuje od roku 2006. Do čela Arval CZ přichází z Arvalu v Chile, odkud vedl region Latinské Ameriky. Předtím byl generálním ředitelem rumunské pobočky.

"Rád bych navázal na úspěchy české pobočky a nadále ji rozvíjel v oblasti nového businessu a produktů,“ uvedl nový generální ředitel Arnault Leglaye.

Na pozici generálního ředitele vystřídal Gregora Bilika, který v Arvalu pracoval od roku 2004. Ten se přesunul získávat další zkušenosti do Barcelony, kde sídlí španělská pobočka Arvalu.

Arnault Leglaye má rád dobré víno a elektronickou hudbu. Mezi jeho koníčky patří rugby, lyžování a golf.

V Česku působí Arval již patnáctým rokem a letos dosáhnul významného milníku překročením hranice 20 000 vozů ve flotile. Firma se zaměřuje na rozšiřování leasingových služeb též pro menší firmy a živnostníky i podporu alternativních pohonů, pročež aktuálně zvyšuje zastoupení elektromobilů ve flotile.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama