reklama
reklama
13. 9. 2018 | poslední aktualizace: 13. 9. 2018  09:56
Kustein HR Technology Expertem ve firmě FeedYou

Viktor Kustein posílil českého vývojáře chatbotů na klíč společnost FeedYou

Na pozici HR Technology Expert ve FeedYou nastoupil specialista na HR a firemní kulturu Viktor Kustein. V pardubické firmě specializující se na vývoj chatbotů na klíč bude zodpovídat za HR chatbota, který automaticky komunikuje a ihned odpovídá třeba i přes víkendy. Kromě náboru zvládá také odepisovat stávajícím zaměstnancům na dotazy nebo orientovat se ve firemních benefitech. Šetří tak HR pracovníkům administrativu a čas, který mohou využít efektivněji.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ICT | komunikace | HR | vývoj program
Viktor Kustein, HR Technology Expert ve společnosti FeedYou
Viktor Kustein, HR Technology Expert ve společnosti FeedYou
autor: FeedYou

Viktor Kustein (32) nastoupil do společnosti FeedYou, která dodává chatboty na klíč například pro ČEZ či ŠKODA Auto. Jako HR Technology Expert bude zodpovídat za část produktu, která je spojena s HR problematikou. Při práci na chatbotovi, který usnadňuje nábor a šetří čas HR lidí, využije své zkušenosti šéfa HR v Rockaway Capital.

„FeedYou propojuje můj zájem o lidi a technologie. Chci lidem šetřit drahocenný čas, aby ho měli na důležité věci, a nezabývali se dokola se opakujícími a nudnými činnostmi. Díky FeedYou a také praktickým zkušenostem z Rockaway Capital, za které jsem skutečně vděčný, s tím mohou pomoci stovkám HR lidí,“ říká Viktor Kustein, nový HR Technology Expert FeedYou.

S oblastí lidských zdrojů a využití technologií má Viktor Kustein zkušenosti přímo z praxe. Více než tři roky pracoval jako Head of HR v Rockaway Capital, kde se zabýval především technologickou stránkou HR. Jeho cílem bylo mimo jiné najít ty nejlepší způsoby, jak mohou technologie HR lidem pomoci a usnadnit jim práci. V rámci své profese se dostal také k celé řadě HR chatbotů a dalších technologií, které otestoval.

Viktor Kustein absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Už během studia spoluzaložil se svými kolegy GrowJOB Institute, který přenáší zkušenosti z mezinárodních firem a zahraničních univerzit jako je MIT nebo Harvard do českých společností. Od roku 2008 se tak podílel jako konzultant na zvýšení konkurenceschopnosti desítek tuzemských firem a pomáhal jim také například s expanzí do zahraničí.

Chatbota od FeedYou dnes využívají firmy jako ČEZ, ŠKODA Auto, Fincentrum či Continental.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama