reklama
reklama
10. 9. 2018 | poslední aktualizace: 10. 9. 2018  10:13
Brož řídí obchod společnosti Ricoh v ČR a SR

Antonín Brož obchodním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia

Obchodním ředitelem společnosti Ricoh Česká republika a Ricoh Slovensko se stal Antonín Brož. Zodpovědný bude za obchodní aktivity napříč všemi divizemi společnosti. Antonín Brož má více než 15 leté zkušenosti v oblasti v přímého i nepřímého obchodu se zaměřením na strategický rozvoj a obchodní expanzi společností.
ICT Revue
Antonín Brož, obchodní ředitel Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia
Antonín Brož, obchodní ředitel Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia
autor: Ricoh

Antonín Brož působil posledních deset let na klíčových manažerských pozicích ve společnosti Canon. Od roku 2014 zastával pozici business and information services directora, ve které vedl tým více než 200 pracovníků se specializací na digitální transformaci a optimalizaci fungování společností v oblasti dokumentových, obchodních a komunikačních procesů.

Dnešní trh v oblasti tiskových, softwarových i IT služeb se za poslední dobu výrazně změnil. Je mnohem dynamičtější, náročnější a vyžaduje perfektní znalost prostředí, trendů i procesů konkrétních zákazníků, kterým chcete nabízet své služby a řešení. Ať jde o kancelářskou techniku, produkční a velkoformátová zařízení, software nebo outsourcing. Mým hlavním cílem je všechny tyto oblasti dále obchodně i kvalitativně rozvíjej a tím posilovat konkurenční výhodu i tržní pozici společnosti Ricoh napříč klíčovými segmenty. Již se na tuto novou výzvu a spolupráci s novými kolegy moc těším,” uvedl Antonín Brož.

Ve volném čase se věnuje hlavně rodině, cyklistice a golfu.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama