reklama
reklama
10. 9. 2018 | poslední aktualizace: 10. 9. 2018  09:25

Roman Fink finančním ředitelem ČMSS. Strategii ČSOB povede Vladimíra Drechslerová

Od října se přesouvá z pozice ředitele Strategie a rozvoje skupiny ČSOB na pozici finančního ředitele v dceřiné společnosti ČMSS Roman Fink. Vladimíra Drechslerová, která pracuje v ČSOB jako výkonná manažerka pro oblast Řízení procesů, bude nově zodpovědná za řízení strategie skupiny jako výkonná manažerka Strategie.
-rkp
Roman Fink, finanční ředitel ČMSS. Vladimíra Drechslerová, výkonná manažerka Strategie ČSOB
Roman Fink, finanční ředitel ČMSS. Vladimíra Drechslerová, výkonná manažerka Strategie ČSOB
autor: ČSOB

Roman Fink pracuje v ČSOB již od roku 2014, kdy se stal finančním ředitelem a členem představenstva ČSOB Penzijní společnosti. Pozici výkonného ředitele útvaru Strategie a rozvoj skupiny ČSOB zastává od června 2017. Do skupiny ČSOB zamířil z DIRECT Pojišťovny, kde zastával různé manažerské role, mimo jiné byl finančním a následně i generálním ředitelem a členem představenstva.

„Velmi oceňuji Romanovy zkušenosti v oblasti financí, strategie a digitálních kanálů a věřím, že do ČMSS přinese svěží myšlenky, které nám pomohou v dalším rozvoji společnosti,“ říká Tomáš Kořínek, předseda představenstva ČMSS.

Roman Fink je absolventem Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Absolvoval také ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants).

 

Vladimíra Drechslerová se nově ujme role výkonné manažerky Strategie. V ČSOB pracuje již od roku 2006, aktuálně na pozici výkonné manažerky pro oblast Řízení procesů.

Je absolventkou programu MBA na Czech Management Institute.  

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama