reklama
reklama
6. 9. 2018 | poslední aktualizace: 6. 9. 2018  09:45

Jan Stuchlík nastoupil do sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR)

Na pozici manažera pro komunikaci se členskou základnou do Sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR) nastoupil Jan Stuchlík. Soustředí se především na informovanost členů o práci Svazu a na posilování identity Svazu jako silného zástupce členských firem a asociací. Kromě interní komunikace pro 11 tisíc firem bude spolupracovat také na externí komunikaci Svazu.
-rkp
Jan Stuchlík, sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR)
Jan Stuchlík, sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR)
autor: SP ČR

Jan Stuchlík (40) přišel z ekonomického deníku E15, kde se šest let věnoval tématům energetiky, průmyslu či mezinárodního obchodu. Dříve působil v týdeníku Profit, na webovém portálu Peníze.cz a v týdeníku Ekonom.

„Průmysl je nedílnou součástí české ekonomiky. České firmy umějí vyrábět skvělé produkty a vyvíjet pokrokové technologie. Budu rád, když se budu moci podílet na vytváření pozitivního obrazu tuzemského průmyslu a zlepšování komunikace mezi Svazem a jeho členy,“ uvedl Jan Stuchlík.

„Příchod Jana Stuchlíka potěšil naše členské firmy, které ho znají a ví, že jsme do Sekce komunikace Svazu získali zkušeného a kvalitního novináře. I já jsem ráda, že se Jan rozhodl pokračovat dál v průmyslu, a navíc v našem týmu,“ těší se na spolupráci Eva Veličková, ředitelka Sekce komunikace Svazu průmyslu.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Absolvoval tříměsíční žurnalistickou stáž, kterou každoročně organizuje americký World Press Institute v Saint Paul. Domluví se anglicky, německy a francouzsky.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama