reklama
reklama
6. 9. 2018 | poslední aktualizace: 6. 9. 2018  12:42

Hana Erbsová posiluje tým Arrows advokátní kancelář zaměřený na oblast daňového práva

Advokátní kancelář pražské poradenské skupiny Arrows advisory group posiluje o advokátku Hanu Erbsovou, které se zároveň stává jejím hlavním specialistou na daňové právo.
-rkp
Hana Erbsová, Arrows advokátní kancelář
Hana Erbsová, Arrows advokátní kancelář
autor: ARROWS

Hana Erbsová, zkušená daňová specialistka, přichází do Arrows ze společnosti Deloitte. Ve své praxi se zaměřuje na poradenství klientům ve všech záležitostech, které se týkají daní, od kontrol finančních úřadů až po navazující soudní řízení. Věnuje se také daňovým a právním otázkám souvisejícím s kryptoměnami.

V naší pražské kanceláři bude mít díky své vysoké daňové expertize na starosti práci na nejsložitějších daňových kauzách a doplní i náš trestní tým. Dojde tak k propojení daňové oblasti a trestního práva, což považujeme za logický krok,“ říká Pavel Staněk, řídící partner advokátní kanceláře.

Hana Erbsová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V minulosti působila v předních poradenských společnostech a ve finanční správě, kde na stážích v Německu, Belgii, Nizozemsku, Švédsku a Portugalsku získala cenné mezinárodní zkušenosti. Hovoří plynně anglicky a pasivně ovládá polštinu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama