reklama
reklama
6. 9. 2018 | poslední aktualizace: 6. 9. 2018  09:17

Tomáš Míček posílil oddělení správy obchodních center CBRE

Společnost CBRE posílila oddělení AS Retail. Na pozici Deputy Director in Asset Services Retail nastoupil Tomáš Míček, jehož úkolem je vedení týmů na jednotlivých obchodních centrech spravovaných CBRE.
-rkp
Tomáš Míček, Deputy Director in Asset Services Retail společnosti CBRE
Tomáš Míček, Deputy Director in Asset Services Retail společnosti CBRE
autor: Jan Kolman

Tomáš Míček bude mít, kromě hlavního úkolu vést dedikované týmy v jednotlivých centrech pod správou CBRE, rovněž zodpovědnost za jejich property management. Ve své funkci se bude věnovat také péči a komunikaci s vlastníky těchto center, asset managementu, spolupráci s oddělením pronájmů ve vztahu k nastavení správného tenant mixu, a tak přispívat celkově k rozvoji umožňující CBRE nabízet jejich majitelům vysoce komfortní služby s přidanou hodnotou.

„Příchodem Tomáše posilujeme kapacitně celé oddělení, abychom mohli lépe obsluhovat naše klienty a spravovat tak ještě lépe jejich nemovitostní portfolium. Tomáš se mnou bude pracovat jako client facing zástupce ASR a společně budeme sdílet odpovědnost za chod oddělení,“ upřesňuje jeho roli Ondřej Laně, Director AS Retail ve společnosti CBRE.

Před svým působením v CBRE strávil Tomáš Míček posledních devět let v IKEA Centres, kde působil na řadě pozic. S úspěchem se zhostil funkce centre manažera ostravského Avionu a následně i centre manažera bratislavského Avion Shopping Parku. Další zkušenosti získal například v Tesco Stores, kde působil na počátku své kariéry jako department manager, a také area trade manager.

Hovoří plynně anglicky a polsky. Vystudoval ekonomii a management na Technické univerzitě v Ostravě.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama