reklama
reklama
4. 9. 2018 | poslední aktualizace: 4. 9. 2018  15:50

Martina Zbránková projektovou manažerkou Socialsharks

Novou posilou rozrůstajícího se týmu české pobočky social media agentury Socialsharks se stala Martina Zbránková, která nastupuje na pozici Project manager. Na starosti bude mít především koordinaci projektů v rámci firmy a dohled nad content plány, vizuály a copy.
-rkp
Martina Zbránková, projektová manažerka Socialsharks
Martina Zbránková, projektová manažerka Socialsharks
autor: Socialsharks

Martina Zbránková (30) má v oblasti digitálu má bohaté zkušenosti z působení v digitální agentuře Brandz Friendz. Jako Account Manager zde spravovala sociální sítě společností Tesco, Hanácká kyselka a Lancôme, později také veškeré kampaně pro Českou pojišťovnu. Do Socialsharks přichází z digitálního oddělení Lagardére Active ČR, kde pracovala především na interních projektech jako Social media manager.

„Martina je velkou posilou do našeho týmu. Vybrali jsme si ji pro její zkušenosti, ale především pro drive, kterým zapadá do našeho “žraločího“ týmu. Socialsharks se každým rokem rozrůstají a v našem týmu máme přes 30 zaměstnanců. Už dávno nejsme malou agenturou a rosteme každým dnem, proto musíme více myslet na organizační strukturu společnosti. Věřím, že s pevnějším vedením nám pomůže právě Martina, která bude zastřešovat koordinaci project,“říká CEO Socialsharks Nikol Stolle.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama