reklama
reklama
4. 9. 2018 | poslední aktualizace: 4. 9. 2018  15:43

Martin Hargaš finančním ředitelem a Roman Truhlář obchodním ředitelem NN ČR

S platností je od 1. září 2018 finančním ředitelem NN v ČR a zároveň členem představenstva penzijní společnosti NN Martin Hargaš. Novým obchodním ředitelem NN v ČR a členem představenstva penzijní společnosti NN bude jmenován Roman Truhlář, a to bezprostředně po schválení regulátorem. Oba vrcholní manažeři NN mají pro své nové role bohaté profesní zkušenosti z práce ve finančním sektoru.
-rkp
Martin Hargaš finančním ředitelem a Roman Truhlář obchodním ředitelem NN ČR
Martin Hargaš finančním ředitelem a Roman Truhlář obchodním ředitelem NN ČR
autor: NN

Martin Hargaš přichází do NN ze společnosti Interamerican, jedné z největších pojišťoven v Řecku, kde také působil jako finanční ředitel. V rámci své dvacetileté kariéry v pojišťovacím sektoru pracoval pro holandskou skupinu Achmea (dříve Eureko) nejen v domovském Slovensku, ale také v Portugalsku, Francii nebo v jejím ústředí v Holandsku. V roce 2007 byl na Slovensku jmenován finančním ředitelem pojišťovny Union. Po sedmi letech se ujal role CFO ve společnosti Interamerican, kde působil dosud.

„Mám radost, že Martin Hargaš přijal naši nabídku. V průběhu své dvacetileté kariéry v pojišťovnictví působil v několika evropských zemích a jsem přesvědčen, že jeho bohaté mezinárodní zkušenosti budou pro NN velkým přínosem,“ řekl ke jmenování nového CFO generální ředitel NN ČR/SR Maurick Schellekens.

Roman Truhlář je odborníkem na řízení obchodu s rozsáhlými profesními zkušenostmi v oblasti bankovnictví. V rámci své více než 25leté kariéry působil na vysokých manažerských pozicích ve finančních institucích. Pracoval například v Citibank, ING Bank nebo ČSOB, byl generálním ředitelem mBank pro Česko a Slovensko a vedl divizi retailového bankovnictví Air Bank.

„Roman Truhlář má za sebou mnoho úspěšných transformačních projektů zaměřených na zvýšení efektivity a udržitelnost výkonu. Věřím, že bude pro NN velkým přínosem, ať už při fúzi s Aegonem, která nás čeká, anebo v rámci transformace firmy na ještě více komerčně úspěšnou společnost,“ uvedl generální ředitel NN ČR/SR Maurick Schellekens.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama