reklama
reklama
3. 9. 2018 | poslední aktualizace: 3. 9. 2018  07:10

Dan Ledvinka vede Marketing a Business Development ASB Group v regionu CEE

Mezinárodní poradenská společnost ASB Group povýšila Dana Ledvinku na pozici Group Head of Business Development & Marketing. V nové regionální pozici bude koordinovat marketing, vztahy s veřejností, komunikaci s médii a rozvoj obchodních příležitostí v rámci zemí regionu CEE, ve kterých ASB Group aktivně působí (Česká republika, Slovensko, Polsko a Maďarsko).
-rkp
Dan Ledvinka, Group Head of Business Development & Marketing společnosti ASB Group v regionu CEE
Dan Ledvinka, Group Head of Business Development & Marketing společnosti ASB Group v regionu CEE
autor: michaeltomes.cz

Dan Ledvinka v posledním roce působil v ASB Group na pozici Business Development & Marketing Managera, dříve ve vydavatelství Mladá fronta a agentuře Media Events Company. Současně organizuje event Prague Capital Market Summit.

„Rozšíření spolupráce s Danem přichází pro ASB Group v nejlepší čas, naše strategie je i nadále posilovat pozici silného a zkušeného partnera pro zahraniční i domácí klienty, a to na úrovni regionu CEE. Během posledního roku jsme intenzivně pracovali na rozvoji transakčních služeb pro klienty napříč CEE regionem, zároveň jsme upevnili a posílili naši pozici v Polsku díky akvizici společnosti Taxplan a neméně důležitou skutečností pro nás je i realizace dlouho plánované expanze na Maďarský trh, prostřednictví nové kanceláře v Budapešti. Pevně věřím, že Danovi zkušenosti a znalosti našeho byznysu i trhu pomohou realizovat naše plány a i nadále vylepšovat poskytování maximálně profesionálních služeb pro naše klienty i partnery,“ uvedl k personální změně řídící Partner ASB Group Petr Studnička.

Velice si vážím důvěry vedení ASB Group. Skupina udělala za poslední rok velký posun z pohledu business developmentu, marketingu i komunikace, a to hlavně díky odvaze vedení dělat inovativní a pro-klientská rozhodnutí, a to ve všech klíčových oblastech byznysu. Jsem vděčný, že můžu být součástí expanze, dynamického růstu a v neposlední řadě skvělého týmu. I nadále bude mým velkým úkolem posilovat pozici a image ASB Group v klíčových zemích regionu CEE.“ dodává Dan Ledvinka.

ASB Group je mezinárodní poradenská společnost poskytující služby nadstandardní úrovně v oblasti účetnictví, reportingu, daňového poradenství, transakčního poradenství, korporátních služeb, mzdové agendy a zakládání společností. Vznikla v roce 2002 a dnes na pobočkách v Praze, Varšavě, Bratislavě a Budapešti zaměstnává přes 180 lidí.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama