reklama
reklama
2. 9. 2018 | poslední aktualizace: 2. 9. 2018  14:07

Michał Sroka sales managerem pro střední a východní Evropu společnosti Netatmo

Od července je novým sales managerem společnosti Netatmo pro Českou republiku, Polsko a další země Evropy Michał Sroka. Společnost Netatmo, která se specializuje na designovou chytrou spotřební elektroniku, zavedením této pozice rozšiřuje své podnikání ve středoevropském a východoevropském regionu.
-rkp
Michał Sroka, sales manager pro střední a východní Evropu společnosti Netatmo
Michał Sroka, sales manager pro střední a východní Evropu společnosti Netatmo
autor: NETATMO

Michał Sroka bude ve funkci sales managera společnosti Netatmo zodpovědný za vytvoření a implementaci globální strategie růstu ve střední a východní Evropě a rozvoj nových distribučních kanálů. Zejména se bude starat o stávající obchodní vztahy a podporovat nové obchodní příležitosti.

"Rostoucí východoevropský trh má velký zájem o systémy smart home. Je to oblast, kde Netatmo může rozvíjet svůj potenciál, a proto jsme velmi rádi, že se členem našeho týmu stal Michał Sroka, který nám pomůže realizovat náš cíl,“ řekl viceprezident Netatmo pro obchod a prodej Philippe Citroën.

"Jsem rád, že jsem se připojil ke společnosti Netatmo a těším se na dosahování společných cílů, které budou dále podporovat růst firmy v mezinárodním prostředí,“ řekl Michał Sroka.

Při práci pro společnosti Nektro-Eltech S.C., Agencja Promocji JET a Grupa Solid Security se Michał Sroka stal známým hráčem v oboru. Ve firmě Ferguson vedl několik týmů a byl zodpovědný za celé portfolio produktů, zahraniční prodej a účast na veletrzích a výstavách. Jeho dovednosti budou velmi cenné i na jeho nové pozici sales managera v Netatmu.

Vystudoval Polytechnickou univerzitu v Poznani a od roku 2004 se pohybuje v oblasti chytré elektroniky a obchodu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama