reklama
reklama
31. 8. 2018 | poslední aktualizace: 31. 8. 2018  07:10

Petr Schrom novým ředitelem společnosti DŘEVO TRUST

Novým ředitelem firmy DŘEVO TRUST se stal Petr Schrom. Ve vedení společnosti nahradil Martina Látala, který ve funkci ředitele společnosti působil do konce července 2018.
-rkp
Petr Schrom, ředitel společnosti DŘEVO TRUST
Petr Schrom, ředitel společnosti DŘEVO TRUST
autor: archiv

Petr Schrom má rozsáhlé manažerské zkušenosti. Působil ve funkci výkonného ředitele jednoho z největších internetových e-tailu v České republice firmy T.S.BOHEMIA. Více než 10 let také pracoval u předního evropského distributora výpočetní techniky a elektra firmy eD'systém na pozici obchodního a marketingového ředitele. Studoval na Newport university BBA a Business School Nederland MBA.

"DŘEVO TRUST je jeden z nejsilnějších hráčů mezi dodavateli materiálů pro výrobu nábytku. Naši jedinečnost na trhu vidím v proklientském přístupu, který je podpořen největší sítí prodejen v republice. Ve své pozici chci podpořit oblast inovací, provozní dokonalost, zaměření se na zákazníka a důležité partnery z řad dodavatelů,“ říká ředitel Petr Schrom.

Společnost DŘEVO TRUST již 20 let nabízí truhlářům a stolařům široký sortiment, zahrnující především plošný materiál, nábytkové kování a stavebně truhlářské výrobky. Zákazníci mohou najít prodejny DŘEVO TRUST ve 26 městech v rámci celé České republiky, kde se jim denně věnuje více než 250 zaměstnanců. V rámci zkvalitňování zákaznického servisu mohou zákazníci nakupovat online prostřednictvím B2B portálu. K posledním inovacím patří také rozšíření služby DT NÁŘEZ využívající komplexní internetovou aplikaci pro výrobce nábytku.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama