reklama
reklama
31. 8. 2018 | poslední aktualizace: 31. 8. 2018  08:00

Mounia El Hilali bude generální ředitelkou IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko

Mounia El Hilali, která dosud působila jako zástupkyně generálního ředitele IKEA ve Francii, se stane od 1. září 2018 generální ředitelkou IKEA pro region Česká republika, Maďarsko a Slovensko.
-rkp
Mounia El Hilali, generální ředitelka IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko
Mounia El Hilali, generální ředitelka IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko
autor: David Lebrun/IKEA

Mounia El Hilali (42) pracuje v řetězci IKEA od roku 2007, kde před více než 10 lety začínala jako ředitelka obchodního domu ve španělské Málaze. Poté působila na pozici zástupkyně ředitele IKEA Francie, zodpovídala za 10 obchodních domů a měla na starosti i další činnosti týkající se činnosti IKEA ve Francii. Po návratu z mateřské dovolené se zapojila do několika globálních projektů v rámci společnosti IKEA Group.

„Cítím se opravdu velmi poctěna, že se mohu spolu s našimi zaměstnanci podílet na tom, abychom vytvářeli lepší každodenní život pro naše české, slovenské a maďarské zákazníky. Je důležité, abychom lidem i nadále plnili jejich sny a poskytovali jim to, co k vybavení domácnosti potřebují, a nabízeli kvalitní výrobky za dostupné ceny,“ říká Mounia El Hilali.

Předtím, než Mounia nastoupila do IKEA, pracovala pro společnost Decathlon v několika zemích – ve Francii, USA, Španělsku a Argentině – a vystřídala různé pozice. Začínala jako prodavačka, poté se stala nákupčí, byla také zodpovědná za dovoz, vývoz a clo v USA a v závěru, před nástupem do IKEA, působila na pozici ředitelky prodejny ve Španělsku.

Mounia El Hilali má rodinu se třemi dětmi. Kromě starosti o rodinu ráda cestuje, setkává se s lidmi z různých kultur a sportuje. Mezi sporty se velké oblibě těší hlavně potápění.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama