reklama
reklama
29. 8. 2018 | poslední aktualizace: 30. 8. 2018  11:52

Pavel Svoreň míří do čela investiční skupiny PORTIVA

Výkonným ředitelem a členem představenstva investiční skupiny PORTIVA se stal Pavel Svoreň, manažer, který dosud působil jako ředitel divize energetiky ve skupině DRFG, bude mít na starost majetek za 2,03 miliardy korun.
-rkp
Pavel Svoreň, výkonný ředitel a člen představenstva investiční skupiny PORTIVA
Pavel Svoreň, výkonný ředitel a člen představenstva investiční skupiny PORTIVA
autor: Portiva

Pavel Svoreň (28) působil před příchodem do čela skupiny PORTIVA jako ředitel a partner energetické divize české investiční skupiny DRFG. Je absolventem Masarykovy univerzity v Brně a University of Tallinn v Estonsku. Mezi jeho záliby patří kolektivní sporty, lyžování, golf a cestování.

„Založením investiční skupiny PORTIVA odstartoval nový ambiciózní projekt navazující na dlouhodobé úspěšné působení naší dceřiné firmy ELDACO v oblasti obnovitelné energetiky. Mezi hlavní cíle pro následující měsíce patří konsolidace majetku skupiny, kumulace kapitálu k dalšímu rozvoji a vytvoření organické zaměstnanecké struktury, která tento rozvoj zvládne řídit,“ uvádí Pavel Svoreň, výkonný ředitel společnosti PORTIVA.

„Příchodem Pavla Svoreně získáváme manažera, který byl v posledních letech součástí dynamického růstu investiční skupiny DRFG. Jsem přesvědčena o tom, že u nás plně zužitkuje zkušenosti nabyté v rámci svého předchozího angažmá,“ říká Iva Šťastná, akcionářka skupiny PORTIVA, a dodává: „Pavel Svoreň bude mimo jiné zodpovědný za vytvoření nové struktury holdingu, investiční strategie a za oblast externích vztahů s partnery. Věřím, že se bude jednat o dlouhodobou a úspěšnou spolupráci.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama