reklama
reklama
29. 8. 2018 | poslední aktualizace: 30. 8. 2018  11:40

Martin Borl výkonným ředitelem James Cook Languages

Společnost James Cook Languages, poskytovatel firemních jazykových služeb, jmenovala Martina Borla novým výkonným ředitelem. Martin Borl převzal tuto pozici po zakladatelích společnosti Jakubovi Štefečkovi a Ondřeji Kuchařovi, kteří se rozhodli věnovat jiným projektům a své podíly ve společnosti prodali největší vzdělávací skupině v ČR - EDUA Group.
-rkp
Martin Borl, výkonný ředitel James Cook Languages
Martin Borl, výkonný ředitel James Cook Languages
autor: archiv

Martin Borl (38) pracuje v James Cook Languages již více než 14 let. Prošel různými pozicemi v rámci oddělení péče o zákazníky, které posledních 5 let vedl, až do svého jmenování nejvyšším představitelem James Cook Languages, z pozice obchodního ředitele.

„Do James Cook Languages jsem nastoupil v počátcích našeho dynamického růstu, který se nám podařilo po všech stránkách odřídit a dnes jsme českou jedničku ve firemním jazykovém vzdělávání. Máme dobře nastavené procesy i vysoké nároky na kvalitu výuky a péče o zákazníka. A mým prvořadým úkolem je nadále dbát na dodržování těchto hodnot. Také se chci osobně zasadit o to, aby služba jazykového vzdělávání byla náležitě ohodnocena, a my jsme mohli našim lektorům vyplácet honoráře odpovídající jejich kvalifikaci. V tomto ohledu je současný trh hodně pokřiven,“ říká nově jmenovaný výkonný ředitel James Cook Languages, Martin Borl.

Vystudoval obor Evropská agrární diplomacie na ČZU v Praze, cenné zkušenosti získával při studiu na University of Plymouth ve Velké Británii a NSAC v Kanadě.

Má tři dcery, věnuje se hokeji, má rád cestování a dobré jídlo.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama